| trixie13 a întrebat:

Hei TPU, care din voi va uitati la fenomene stranii? din intamplarile de acolo, imi puteti spune care din ele v'au speriat cel mai tare? eu nu am una anume. Dar imi puteti spune si voi "un fenomen straniu(o poveste)" care sa ma sperie si pe mine outin, dau fundita la cea mai buna poveste si cel mai bun episod, dau si vot:*

Răspuns Câştigător
| SeygeoProduction a răspuns:

Buna, era un episod in care o familie (din mama tata si 7 copii) s-au mutat intr-o casa. bla bla bla, si un copil s-a dus pe la 12:00 noaptea la toaleta si din intuneric a iesit un picior.Copilul a fugit speriat in pat... a doua zi si-au dat seama ca, casa e bantuita si au incercat sa plece, mama copiilor a uitat ceva in casa, s-a intors dupa el si aproape a ramas blocata in casa dar a scapat. Episodul asta a fost chiar infricosator cu toate ca nu prea mil mai amintesc happy

2 răspunsuri:
| hahaha a răspuns:

Eu ma uit, pe mine m-au speriat toate laughing

| NightBird a răspuns:

Ce mi s-a intamplat mie este adevarat:acum cateva zile a venit o prietena la mine ca sa ne uitam la un film de groaza.Stateam si ne uitam linistite si dintr-o data s-a auzit usa. Mi-am dat seama ca este tatal meu deoarece era vremea cand trebuia sa se intoarca de la servici. M-am dus la usa si nu era nimeni; am intrat in sufragerie si usa de la balcon era deschisa si din cate imi amitesc am lasat-o inchisa(de asta nu sunt sigura). M-am dus la prietena mea si i-am spus ca nu e nimeni in casa.Ne-am speriat amandoua si am plecat repede la ea acasa.