| Skylerx a întrebat:

Help TPU! Aseara m-am uitat la Fenomene Stranii si m-a speriat un pic de tot. Pana atunci nu ma speriasem deloc la nici un episod. Cand eram in baie, la dus, nu stiu, imi era frica sa stau singura in camera. De ce oare? La celelalte episoade nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata. Ma pasioneaza fantomele, dar nu stiu ce am avut aseara. Imi puteti spune? Please kiss

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil aseară te-ai gândit mult la acel episod sau te-a impresionat mai mult faţă de cele pe care le-ai mai văzut şi subconştientul a făcut restul. Nu e nimic anormal, se mai întâmplă. Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti tu fricoasa si proasta! b-)dar poate acel episod te-a speriat asa de tare pentru ca ai simtit cumva si ceva ca este adevarat dar eu nasi crede asta am scris asta nnuma ca sa crezi tu! ha! ha! ha!