| disney24 a întrebat:

care stie de ce nu mi se valideaza raspunsul la anumite intrebari. cine stie primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca postezi raspunsurile cu caractere ilegale! adica prea multe puncte, emoticoane, litere mari ...etc!
sau te referi cumva ca apesi pe raspunde si nu se intampla nimic?
daca.da atunci raspunsul tau tot se posteaza chiar daca nu te anunta *eroare de la site*.nu se posteaza daca te duce la pagina de login *din nou eroare de la site *
.si ar tr sa stii ca raspunsurile pe site nu apar imediat.ci dureaza cam 10 minute pana cand sunt aprobate!

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Deoarece este posibil sa fi folosit prea multe semne (,.;'/.> Sau e posibil, ca, sa nu ai bifate casutzele alea de jos de la chenarul alb.[prima casuta trebuie bifata obligatoriu, daca vrei ca intrebarea ta sa devina publica].

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!