| ingeras_4588 a întrebat:

ma o intrebare ft importanta pentru mine. raspunsul cel mai cool primeste funda. ce fac daca nu vreau sa raspund sincer la unele intrebari dar la care nu pot minti (despre ceva ce nu as vrea ca ceilalti sa stie ) de exemplu nu am tata si nu vreau sa stie toti. si cind ma intreaba unde e tatal meu ce sa zic? sau alte intrebari genu acesta : cite kg ai? cum cu dragostea? etc.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Ce vrei tu sa stii e ceva care nu poate fi explicat in cateva randuri, e vorba de pshihologie aici, poti sa eviti discutiile de acest gen sau sa raspunzi in sila ceva de genul nu stiu pe unde e acum (in cazul cu tatal), asta sunt chesii de perspicacitate...
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

3 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Pai in leg cu tata poti sa spui ca nu ai chef sa vb despre acum, in leg cu kg ai putea sa spui ca nu e frumos sa intrebe o fata asa ceva... cu dragostea poti sa spui ca stai cum ai stat si pana acum. pur si simplu incerci sa le eviti fara sa raspunzi happy

| Lilia_1576 a răspuns:

Zi si tu ca tata e in america, nu te-ai cantarit de ceva timp si nustii si cu dragostea stai bine ca intodeauna! devil

| fanepop a răspuns:

Pai nu trebuie sa zici tot adevarul, in felul asta nu minti si nu raspunzi nici chiar sincerhappy