| Theo12445 a întrebat:

Hei, TPU
Cărţi în genul: Darul-Julie Garwood, Prada regelui-Julie Garwood, Chimie perfectă, Instrumente mortale, ştiţi? Pot fi şi din literatura română, dar şi din lb engleză, dar să fie traduse. În pdf ar fi cel mai recomandat, dar dacă nu au apărut încă, voi cumpăra cărţile

Mulţumesc

1 răspuns:
| Laura_Lau_2000 a răspuns:

Noua si scurta viata a lui Bree Taneer, Divergent, Fifty shades of Grey, Ingerul mecanic de Cassandra Clare, Academia vampirilor, Vampirii din Morganville, Jocurile foamei, Printre Tonuri Cenusii, Nascuti sub aceiasi stea♥ sper ca te-am ajutat :*