| igrec005 a întrebat:

Cati vizionati The Vampires Diaries sau Twilight?
Imi puteti spune parerile voastre?

Răspuns Câştigător
| angel99_2049 a răspuns:

Eu le iubesc pe ambele, si cred ca sunt cele mai reusite filme love struck

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ador The Vampire Diaries love struck
mi-a placut si Twilight, dar dupa ce a aparut TVD mi-a pierit interesul!
Damon arata mult mai bine decat Eduard!
si Stefan fata de Black
si Elena fata de Bella

bye-bye

| LolaKissTheGirl a răspuns:

TVD, da love struck!
Twilight, nu.
Daca ai zice ceva si de Harry Potter [Hp mai nou] ti-as putea spune un singur lucru,, sunt o fana inraita dupa ei love struck,,!

| Andreeiutzav a răspuns:

Buna, pai ce pot spune eu am vazut primele 3 parti din Twilight, si sincer mi-au plk mult,+ca sunt asa si pentru adolescentii, dar pana la urma fiecare cu gusturile sale

| Miinato a răspuns:

Eu una ador Twilight happy:X
Mie nu`mi prea plaxe The Vapires Diaries happy.
Parerea mea:*

| Andruta a răspuns:

The Vampires Diaries.
bine zis PWP.
sunt si actorii mai frum`:X dar si serialul este mai bun.
fiecare cu gustul luiwinking

| igrec005 explică:

Eu ma uit la The Vampires Diaries, la Twilight am reusit sa vad doar jumatate din prima parte.Ma uit online la toate filmele si, unele nu prea merg, cum a fost si cu Twilight

| xXAMAXx a răspuns:

Super frumoase ambele filme!

| ramona_3149 a răspuns:

Eu una ador TVD! Twilight, nu! il urasc!

| AstaMica15 a răspuns:

Eu am vazut doar twilight cele 3 parti cealalta nu am vazut-o

| AstaMica15 a răspuns:

Deci sunt un mare fan la amandoua si ti le recomand sa te uiti daca vrei sa vb id meu alexutzadragutza65

| Kitty_7799 a răspuns:

Sunt absolut geniale amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmaresc serialul "the vampire diaries" si il ador day dreaming in schimb twilight nu ma atrage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput eram inebunita dupa twilight.m`am uitat de mai multe ori la primele 3 parti etc... apoi o prietena mi-a aratat vampire diaries un episor oarecare; am inceput sa ma uit si eu de la inceput si acum...imi place de 100 de ori mai mult ca twilight, imi plac aman2 dar vampire diaries e mult mai interesant si mult mai tarehappy

| Lexxis a răspuns:

Ambele sunt geniale dar twilight is the best

| diana56260 a răspuns:

Ambele