| FunditainCarouase a întrebat:

Ce farse de 1 aprilie stiti? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| MenταLµ a răspuns:

Intra google, scrie Farse haioase 1 aprilie.

| Metalbrain a răspuns:

-Sa lipesti o moneda de 50 de bani de podea si sa vezi cati oameni se apleaca sa o ridice laughing
-Sa pui ulei sau gloss pe scaunul profesorului
-Cumpara o punga de chipsuri, de preferat una cat mai mare. Toarna piper macinat peste chipsuri incercand sa agiti punga in asa fel incat sa nu versi continutul. Mergi la colegii de clasa, servici etc si serveste-i insistent.
-Aduna cat mai multe ceasuri si fixeaza-le alarma foarte devreme. Apoi ascunde-le peste tot in camera victimei.
-In aceasta zi de 1 Aprilie raspunde tuturor celor care te suna cu: "Spitalul municipal, buna ziua!" sau "Serviciul de urgenta 112, spuneti care este urgenta?".

| oty2001 a răspuns (pentru Metalbrain):

Imi place la nebunie ultima, a doua si prima