| Hahahaprosuxrion a întrebat:

Hei TPU.
Ce poti face cu calificarea de la profesionala? Ca ce o sa te poti angaja?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa te poti angaja ca muncitor calificat in meseria respectiva.

| Hahahaprosuxrion explică (pentru Ioandelasal):

Eu fac practica in fabrica
Ca altceva nu ma voi putea angaja?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Hahahaprosuxrion):

Te poti angaja ca muncitor necalificat.

| Hahahaprosuxrion explică (pentru Ioandelasal):

Inseamna ca nu e buna nici profesionala asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hahahaprosuxrion):

De fapt nu esti tu bun de nimic.

| Hahahaprosuxrion explică (pentru anonim_4396):

De fapt nu esti tu bun de nimic.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Hahahaprosuxrion):

Dimpotriva, este buna o profesionala, iti vei gasi mai repede un loc de munca si apoi poti continua studiile.
Iti dau ex. meu: Am facut o profesionala si dupa am lucrat, am facut liceul la seral si apoi dreptul la fara frecventa (asa era pe vremea mea), similar cu invatamantul la distanta de acum.