| MarryBlue a întrebat:

Hei,TPU! Ce puteti sa-mi spuneti despre cartea Sub aripa mortii de Karl May? Si dati-mi si mie niste exemple de carti de genul Winnetou, Singur pe lume...Cam asahappyVa rog!

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Eu sunt fana karl may, am vreo 30 de carti scrise de el, iti recomand tot de el testamentul incasului, comoara din lacul de argint, old surehand, winwtou si piratii

| MarryBlue explică (pentru Ramona000):

Si mie imi place foarte mult Karl May!happyMersi pentru recomandarihappy

1 răspuns: