| MicuTsa65 a întrebat:

Ceva gen criza vietilaughing. Imi puteti spune si mie cum naiba poti scapa de cosuri? I don't want to see
Sunt foarte enervante... si daca stiti vreo crema sau alt ceva nu stiu..., eu chiar am folosit ceva de la farmacie dar n-a fost bun de nimic. Astept raspunsul vostru.

Răspuns Câştigător
| BiancaBaby a răspuns:

Foloseste produse de specialtate
eu folosesc de la oriflame S.O.S. spot, un gel transparent ce se aplica in fiecare seara dupa ce imi spal fata
in cel mult 2 zile imi dispar toate cosurile
acum a aparut un gel nou de la aceeasi firma cu actiune mai rapida distruge orice cos in 8 ore

| MicuTsa65 explică (pentru BiancaBaby):

Dar in farmaci nu se gaseste nu?

| BiancaBaby a răspuns (pentru MicuTsa65):

Nu, imi pare rau,, dar daca tu chiar vrei sa scapi de cosuri (ca si mine) ar fi bine sa-l incerci
la mine a avut rezultate excelente
acum depinde si de tenul tau

8 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Îti spun cum am scăpat eu...le-am lăsat dreacu în pace şi nu am pus toata ziua măinile pe ele sau să le zgămâi, şi mi-au trecut intr-o săptămână fără creme şi alte prostiwinking

| NCL a răspuns:

Buna. Si eu cand am fost putin mai micuta m.am confruntat cu cosurile si a venit bunica, mi.a adus tarate si m.am dat... apoi nu am mai avut probleme.ma dadeam seara apoi imi aplicam o crema pe fata. si in cateva zile.o saptamana aveam un ten foarte frumos. tongue>big grin

| tzupy_1014 a răspuns:

Incearca Brevoxyl de la farmacie.mie mi se pare foarte eficient

| NicoBico12 a răspuns:

Pai cosurile apar si din cauza atinsului feti cu mainile murdare deci ai putea sa te speli pe maini bine cu sapun si ai putea sa folosesti putina crema de fata dar foarte putina si pui putin cate putin pe fiecare cos dureaza ceva dar merita.

| mAmallliiia a răspuns:

Te poti da cu zineryt se gaseste in farmacii.in cel mult 1 saptamana mie mi.au trecut. sper ca te.am ajutat!