| Bubu9110 a întrebat:

Poate veti rade dar am o problema... imi e frica sa incep o relatie pentru ca nu stiu sa sarut. Ce imi puteti spune despre asta? Stiti cum e, nu vreau sa ma fac de ras.

Astept raspunsul vostru...

7 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Vei invata la timpul potrivit. nu este o problemabig grin. Totul vine de la sine, vei vedeabig grin. Prietenul tau va face totul.

| claudia_7744 a răspuns:

O data si o data tot va trebui sa faci pasul asta nu trebuie sa te stresezi prea tare cu asta pentru ca daca te gandesti in continu ca nu va iesi bine apoi chiar no sa iasa binetongue! trebuie doar sa faci ce face si el te lasi purtata de val si va fi oktongue.si pe parcurs pe perfectionezi u inveti si lucruri noihee hee

| cristina a răspuns:

Stai linstita nu-ti mai face problema sa stai sa te gandesti oare cum va fi oara ii va placea

da ii va placea fi sigura

oricine stie sa sarute.

si poate nu-ti dai seama inca cat de bine

nu e nimic greu

pur si simplu toate o sa vina de la sine. fa doar ce simti si fi sigura pe tine cand faci lucrul asta

nu te gandi nicio clipa ca nu-i va placea deoarece nu are cum

o sa fie bine si o sa-ti placa.:*

te pup

succes.si sa nu-ti fie rusine. fi cu tupeu.

te pup:*( merit si eu o fundita?)

| gabrielgypps a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat.asta nu e problema, decat in mintea ta.
gaseste o persoana cu care sa-ti placa sa petreci timpul, caruia sa. i placa de tine. dupa un timp, cand sunteti in oarecare intimitate, va apropiati si va pupati, pe buze, si apoi treaba e aproape gata cu sarutul. gura este o zona erogena foarte puternica, iti va face mare placere sa atingi usor cu limba varful limbii celuilalt, buzele. ce sa mai. o sa vezi la fata loculi ca luand incet lucrurile, toate merg ca unse. poate ai noroc si prin pe cineva care a mai sarutat. oricum nimeni n-o sa fii criticat deoarece faci asta cu un prieten, un amic in primul rand.

| dedesh a răspuns:

Pai prea multe sfaturi de sarut nu sunt.sarutul vine de la sine.nu poate nimeni sa iti explice pas cu pas, pentru ca poate fi diferit.lasa-te purtata de val.

iti pot spune sa te apropii de prieten, cu gura intre deschisa, si sa va "atingeti" limbilehappyca si cum v-ati masa limba unu celuilalt.happyvine de la sinehappy

oricum bafta!

| XXy a răspuns:

Lasa-te purtata de moment si sigur o sa iasa bine big grinbig grin hihi si eu am avut aceeasi problema la 14 cand a fost "primul" dar a fost bine big grinbig grin nu lasa sa treaca timmpu doar pentru ca nu ai sarutat niciodata worried o sa iti para rau odata

| virusalbviolet a răspuns:

Pai toate vor veni de la sine si orice om stie sa sarute dar le este frica pentru ca este o experienta noua si nu vor sa se faca de ras.Bafta laughing