| Dadoutza a întrebat:

Cum e viata la liceu? cum o sa fie in clasa a 9-a? sincer imi este teama.:-s cum trebuie sa procedezi la inceput?! Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Viata la liceu este foarte frumoasa, cel putin pentru mine, si asta se datoreaza colegilor noi pe care-i am, si pentru ca invat.
Daca inveti, esti respectat de multi, si criticat de cativa.
Singurele probleme pe care le poti intalnii sunt toate proastele/prostii care se cred mari jmecheri si-si fac dreptate numai cu pumnii.
Asta se rezolva daca stii sa-ti ceri scuze atunci cant de lovesti de cineva pe hol, sau chestii de genu, si nu vorbesti urat.
In rest, viata de liceu mie unul mi se pare ca adevarata viata de scoala.

3 răspunsuri:
| anniebox16 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati! E foarte frumos la liceu:* cei mai frumosi ani din viata!

| LeX_6839 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta laughing tot asa de speriat eram.Dar eu am incercat sa imi fac prieteni noi.Si este foarte super la liceu cunosti lumea nou...este o schimbare care nu o intalnesti de multe ori in viata. Funda? big grin

| Ane_Ana_Maria_1995 a răspuns:

Sincerlaughing o sa-ti placa, nu iti fa grijiwinking numai ca o sa se faca multa caterinca pe seama voastra ca sunteti bobocilaughingsi nu baga in seama toate prostiileoh go on