| Laurane a întrebat:

happy Cum imi dau seama daca o pereche de ochelari Ray Ban nu este fake? Adica care sunt diferentele dintre ochelarii reali si cei fake?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cei falsi costa putin, iar aia originali ajung la aproape 200€ pretul lor. Au un cod pe ei, vine cu manualul de autenticitate, cutie, funda de panza si un servetel din panza sa-i cureti. Cei falsi vin asa goi fara nimic. Eventual funda protectoare.

| Laurane explică (pentru mgtow):

Multumesc pentru raspuns happy

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cei fake sunt ieftini si scrie pe ei Made in China iar cei originali sunt scumpi si scrie firma de fabricatie.