| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Cum imi dau seama daca un baiat ma place? Mi-a comemntat la poze(pe facebook), mi-a dat like la toate pozele, si mi-a spus "Ce faci frumoaso?"PS:E din scoala mea.Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Păi cred că nu-i prea greu să-ți dai seama, după tot ce-a făcut, dându-ți like și comentând pozele este mai mult decât edificator.Succes în continuare, primul pas a fost făcut.

4 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Asta o simti tu din suflet, n-avem ce sa-ti zicem noi.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu stiu daca astea reprezinta semnele prin care un baiat iti arata ca te place.Cunoscandu-te din scoala, poate te considera o amica si si-a permis sa-ti lase comment-uri si like-uri la poze pe facebook. Eu zic sa nu-ti faci sperante, ci sa astepti sa vezi comportamentul lui pe parcurs. Fii calma, rationala si analiza-l in amanunt, apoi trage concluziile.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

| Tirri28 a răspuns:

Ai putina rabdare si provoaca-l. Pune-ti prietenele sa il traga de limba ca sa spun asa big grin

| ynAA a răspuns:

Poate chiar te place... Incearca sa fi-ti impreuna