| enacheirina a întrebat:

Hei TPU. Cum pot face schimb de liste? Va rog, am nevoie sa un raspuns rapid! Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - Cum trimiti lista de prieteni (Schimb de liste) Intra in Yahoo Messenger la Actions > "Send my messenger list… Ne apare lista noastra de id-uri (My contacts) sau avem optiunea de a selecta un contact pe care nu-l avem in lista (Other Contacts). Daca alegem acelasi meniu, actions, de unde alegeti aceiasi optiune, "Send my Messenger List" (sau direct combinatia de taste ctrl+shift+m) din fereastra de conversatie nu facem decat sa sarim de pasul 1 si sa avem deja selectat contactul caruia ii vom trimite lista.
Pasul 2. Dupa selectarea id-ului caruia ii vom trimite lista ne apare fereastra cu id-urile pe care le vom trimite. Puteti selecta cate unul, pe grupuri sau toate odata (select all). Mai exista optiunea "Let the other person to see …" pe care o bifati daca doriti sa trimiteti si numele cu care apare respectivele contacte in lista ta. Mai ramane butonul finish si am terminat... Enjoy!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand vb cu cineva apesti CTRL+SHIFT+M
Apoi selectezi prietenii din lista care vrei sa ii trimiti si dai finish sau ceva de genuhappy
Sper ca te'am ajutat.
Funda te roglove struck