| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.
Cum va explicati acele "feelinguri" despre ce se va intampla?
Nu neaparat vise, acele momente in care va ganditi la ceva si dupa catea zile devin realitate.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Coincidente. Daca o coincidenta este prea exacta, sa zic asa, atunci este doar o intamplare mai ciudata. Nu exista nicio explicatie fiindca nici nu se petrec cu un scop. Nu sta vreo entitate superioara acolo sus sa imparta situatii si coincidente persoanelor de pe Pamant. Se intampla, pur si simplu.

| condreavaly a răspuns:

Karma. dar asta tine de alta religie in civi un caz de crestinism. e ceva legat de religiile din orient gen asia pe acolo sunt astea cu karma yoga etc etc. gasesti pe wiki mai multe detalii nu am sa stau sa iti zic toate detaliile pe aici. app poate e si deja-vu