| AlexyLuvvU a întrebat:

Hei TPU big grin As vrea sa imi spuneti de unde pot sa cumpar ata din aceea folosita pentru a face bratarile prieteniei (in Bucuresti), e destul de urgent. Dau funda big grin
P. S. :Nu vreau ceva de genul "uite aici gata facuta" pentru ca imi place sa le fac eu happy

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

La Mercerie. Sunt multe în Bucureşti.

1 răspuns:
| becka133 a răspuns:

Este un magazin care se numeste ''Steluta'' si are fel de fel de ate speciale pentru bratari si panglici.Eu de acolo imi cumpar.Magazinul se afla pe undeva intre Unirii si Universitate, dar nu stiu exact unde...

sper ca te-am ajutat happy
FuNdItZzA?