| Viviannnnnna a întrebat:

:d
Dau funda pentru inceput laughing
Deci...sa incepem :
de 2 saptamani stau cu o fata in banca si ma exaspereaza! am dat de satana!
[sunt cu ea in clasa din clasa 1 ]
ca sa stiti...stateam cu o duhoare si ea singura, deci este singura cale sa scap de cealalta satana straight face
de fiecare data cand ma vede vorbind cu alte colege vine la mine si imi spune:
ma mut in banca mea. straight facestraight face
e un drac impielitat angryangryangryangryangryangry
doamna diriginta nu vrea sa ne mute cu altcineva chatterboxchatterboxchatterbox...desi e o femeie ok.
iar pe fata o cheama Florentina. Flory
nu o mai suport! eu sunt singura fata care vorbeste cu ea si de aia se supara asa mult! angryangryangryangry
ce sa fac?
sa mai stau inca 2 saptamani pana la sfarsitul semestrului? sad
fiindca ea se transfera :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Aisha a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa astepti 2 saptamani cat mai dureaza semestrul si mai ales daca ea se transfera incerca sa o terminati in relatii bune... funda confused

3 răspunsuri:
| Viviannnnnna explică:

Sa astept?

| Viviannnnnna explică:

Daaaa

| rose_9640 a răspuns:

Mda.cum a zis ea...si inca ceva Flori sa transferat?!?!?!?!?!:Olaughing