| Darkiestmusic a întrebat:

Sall TPU, am doua colege in clasa, de fapt doua descreierate si ma enerveaza rau de tot una dintre ele o cheama flori la fel ca pe mine si doamna a zis ca trebuie sa se mute toata clasa s-a mutat toata clasa si atunci un baiat a ramas singur in banca de doua persoane atunci ea a inceput sa urle prin clasa EU DOMANA CA LUI X NUI PLACE SINGURATATEA! EU DOAMNA CA NAVETI CE SA FACETI ANA MA DERANJEAZA! (CEALALTA DESCREIERATA) si a inceput sa zica tot felul de minciuni despre ea iar doamna a crezut-o atunci a mutat-o langa acel baiat si bancile nostre sunt la distanta de doua banci de doua persoane inapoi si ei fac cea ma mare galagie din toata clasa (se joaca, vorbesc, se copiaza si deseneaza in timpul orelor) ce sa le zic ca sa nu mai faca galagie? VA ROG ajutati-ma! NU MAI SUPORT FUNDA NEAPARAT!

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Vorbeste cu doamna invatatoare, spune-i ca cei doi colegi fac galagie si tu nu te poti concentra la lectii.
Noi nu te putem ajuta cu nimic.