| AnyAnutza a întrebat:

Hei TPU :D mi-am facut un blog :D vreau sa va dati cu parerea despre el si sa'mi spuneti despre ce sa mai scriu si daca va place ce am facut in ultimele 2 zile:D blogul este :
http://pisicutaanuta.blogspot.com/
pe blog mai intra si sora mea dar eu intru mai des:D
Multumesc

Răspuns Câştigător
| DanielaJustMe a răspuns:

Vaai este super bloguuu bravo e chiar foarte fain :O :X super

3 răspunsuri:
| AnyAnutza explică:

Multumesc ca v''ati spus parerea:X stiu ca deocamdata nu e foarte reusit dar o sa''l mai retusez:X

| narcisaisa a răspuns:

Da...destul de bun

| VD_1321 a răspuns:

Http://www.vipdollarbux.com/? ref=dorosviorel intra aici si vezi ce posibilitati ai de a face blogul tau vestit. Inscriete si publica dlogul tau pentru milioane de utilizatori