| PikaaChu a întrebat:

♥♥Hei TPU! Daca imi place de un baiat si am aflat ca si lui ii place de mine, dar nu stie.Credeti ca ar trebui sa ii spun eu ca il plac sau sa astept sa faca el prima miscare? Daca ar trebui sa ii spun eu, va rog sa imi spuneti si ce sa ii zic! ♥♥ Multumesc!winking

7 răspunsuri:
| CreativeGirl a răspuns:

El e cel ce ar trebui sa faca primul pas.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i tu. Cum ce?! Adevarul. Bafta happy.

| diiiiiana4cka a răspuns:

Hey daca e genul de baieti timizi, sigur ar trebui sa faci primul pas.De obicei baietii nu fac primul pas atunci cind se tem ca persoana la care tin o sa-i refuze! Asa ca, nu ai ce pierde! Nu cred ca trebuie sa pregatesti ceva ce sa-i zici, pentru ca atunci la moment de emotii vei uitat tot, si vei zice cu totul altceva, care nu are legatura cu ce i-ai zis! Dar daca totusi vrei idei:Vreau sa iti zic ca simt ceva serios pentru tine! Permanent cind te vadd parca mi se taie respiratia! Cred ca incep sa ma indragostesc! ..si dupa..nush..mai vezi si tu ceva, eu nu pot sa redau ceea ce3 simti tu! ASta o poti face doar tu!

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Eu zic sa-i arati ca iti place de elwinking Nu stiu, sa stai pe langa el, sa ii faci din ochi laughing Da, stiu, e groaznichee hee

| smecherul71 a răspuns:

Ai putea face tu primul pas sa te dai putin la el sa afle ca il placi apoi o sa faca el... poate e timit sau ii e frica sa nul refuzi de aia nu face el primul pas

| Andreea2606 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu ii spui direct ca il placi....Sa ii dai de inteles ca il placi, trebuie sa tatonezi terenul cateva zile, sa ii dai mai multa atentie si daca in continuare nu face el primul pas, invita-l la o cafea si atunci se va intampla totul, sigur va face el primul pas. Baftahappy

| Daniiellaaa a răspuns:

Fa primul pas. DAca stam dupa baieti sa ne bage ei in seama ajungem pana la urma sa-i pierdem laughing. Comunica cu el mai mult, apropiati-va laughing