| AdrI4NNN a întrebat:

Cand vreau sa ma culc cu o fata ejaculez prea repede si nu apuca sa mi se rupa "ata" cum sa fac sa ejaculez mai tarziu?

v-ati dat seama ca sunt virgin.

Raspunsul care functioneaza are funda laughing

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca te mai tine dupa, ejaculeaza inainte de a face sex, ar trebui sa te tina mai mult. Multi confunda ata care trebuie sa se rupa cu linia de piele care trebuie sa tina capul penisului legat de corp si care nu se rupe, daca tii musai du-te sa ti-o opereze mai ales daca e prea scurta si trage prea tare in jos de capul penisului.

| Danysan a răspuns:

Vad ca toti bat dar nu unde trebuie.Tu ai nevoi de o metoda de a te tine mai mult.In primul rand o fata care nu mai e si a mai facut-o cam are pretenti de la tine.Si crede-ma ca nu prea ai pasa daca ai mai facut-o sau nu.Pt ea daca se incalzeste si tu iti dai drumu dupa 3 minute o sa faca o fata de nu vrei sa vezi.O sa ai strici tot chefu. Uite ce iti spun ca ar trebui sa faci.1-Sunt tot felul de alimente care contin substante pentru ridicarea nivelului de Tostesteron cum ar fi telina. Ideea e sa ai o erectie rapida dupa ce ejaculezi prima oara si astea ajuta.Nu sa stai si sa te uiti neputincios ca nu o sa ai comvina daca a luat-o pasiunea si nu are cine sa o faca.
2-Nu recomand sa o lasi sa iti faca sex oral pentru ca o sa te termine fara sa vrei.La sexul oral nu rezista nimeni mai mult de 3 minute nu conteaza de cat de mult a facut-o, e placere maxima.
4-Unii spun ca e ok sa iti indoi limba si sa impingi oarecum in bolta palatina -e ceva care te va face sa nu iti dai drumu cand o sa oiti vina.
5-Fa-o sa se umezeasca foarte tare -O alunecare mai mare la nivelulu vaginului ai provoaca o placere mai mare ei dar pentru tine e un avantaj pentru ca nu o sa mai fie frictiune asa de mare.
6-E posibil sa ti se rupa ata si sa te doara nitel, ba chiar o sa curga si ceva sange, profita de asta ca sa te mai calmezi nitel -macar ai o scuza.
7-Inainte de a o lua-o in ture tari joaca-te la intrarea vaginului cu cocoselu sa te acomodezi putin.Cum vezi ca te ia cu toate alea scoate-o si tot asa pana te obosnuiesti.O sa vezi ca pe ea o sa o ia cu toate alea, o sa te vrea tot, nu o sa mai poata de placere. Apoi cand o sa observi ca nu mai poate de placere bagai-o toata.Da-i maxim.O sa aiba impresia ca o ai enorma si o sa lesine de placere.O sa savureze fiecare clipa.E posibil ca atat tu cat si ea sa aveti Orgasm in acelasi timp -tare nu? Vezi tu!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Danysan):

Ce telina bre, ce bolta palatina, de unde le scoti p-astea? unii cand sunt excitati la maxim isi dau drumul si inainte sa intre in vagin mai ales daca-l pui sa-si plimbe capul penisului prin diverse locuri.

poti sa bagi in tine 2 teline intregi daca asa esti construit si nu-ti mai vine erectia dupa prima ejaculare...pa pa si la gara. Altii pot sa aiba erectie si dupa 3 ejaculari, soarta.

Iar daca are ejaculare precoce, care oricum se intampla majoritatii adolescentilor si mai ales virginilor dintr-o excitatie prea mare, n-are sa-l ajute toata telina si umezeala din lume.

Sunt de acord cu pt7 in sensul ca baietii ar trebui sa se ocupe un timp de fata inainte de a o penetra fiindca foarte foarte foarte rar o fata va avea orgasm la fel de repede ca un baiat.