| d00ris a întrebat:

Hei TPU... dau funda daca imi ziceti si mie daca sa imi cumpar un telefon dual sim de pe siteu http://eurodualsim.info/order.php?ipa=120010093... ce parere aveti? daca is chinezesti o sa mi se strice repedee? am nevoie de ajutor!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Am aruncat o privire asupra acelui site si n-am vazut nicio adresa sau nimic care sa specifice identitatea "firmei", mie unul mi se pare suspect si daca as fi in locul tau, as alege alt site. Un site mai putin suspect.

| bildi a răspuns (pentru Ronnix):

Am scris si mai devreme, eu am 2 produse si am si factura +garantie. eram sceptica si eu la inceput...winkingdar nu mi-am permis o tableta de la eMAG cu 1000 ron...hai sa fim seriosi, am cumparat la jumatate de pret cea de 7 inch(adica sotul). sper ca te-am ajutat