| nicoletaparaschiv014 a întrebat:

Hei TPU, de cateva zile vorbesc cu un baiat pe care l-am cunoscut pe facebook. el locuieste in acelasi oras cu mine. Am vrut sa ne intalnim dar eu nu mai am putut. Dupa el a plecat la liceul militar si nu ne-am mai intalnit. E f. ok cu mine, cand sunt suparata ma ajuta si-mi da sfaturi. Voi ce parere aveti? Sa continui sa vb cu el daca nu ne-am vazut niciodata?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vorbeste nu ai nimic de pierdut poate doar de castigat un prieten sau un iubit

| 德尼莎 a răspuns:

Da de ce nu? si eu vorbesc cu un baiat tot din acelasi oras cu mine si desi el nu este plecat nici unde tot nu nevedem in schimb vorbim la telefon una alta ce sa zic? 2 prosti laughing Dar fata de tine eu nu vad problema in a nu vorbi cu el atata timp ca el te ajuta si iti da sfaturi continua tot asa. Oricum la un moment dat cine stie o sa va vedeti si o sa ajungeti a fi impreuna, hihi ^^