| lorena66 a întrebat:

De ce simt uneori ca mi se mișcă ceva in burta? Chestia e ca nu e ca la digestie. Simt cum se mișcă ceva încet si urca ori in sus, ori coboară. problema e ca daca ma mișc, inca il simt. Ma face sa simt ca ar fi ceva in mine. Ce pot avea?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se mișcă ceva in burta...Ce pot avea?"

ai văzut filmul Alien?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Era una odata la Acces Direct care zicea ca are o soparla in burta, deci... laughing

| Unicornys a răspuns:

Buna, as dori sa stiu cati ani ai? Posibil ca astepti un copil care va aparea in lume?

| Danseazhwhwb a răspuns (pentru Unicornys):

????

| lorena66 explică (pentru Danseazhwhwb):

Nu, nu am... nu am avut niciun act sexual, adica wtf am 13 anilaughing)

| lorena66 explică (pentru Unicornys):

Nu. am 13 ani si nu e miscarea de picioare, e un fel de vierme parca din cate simt