| Eusiatat18 a întrebat:

De ce sunt atrasa de un baiat de foarte mult timp si nu stiu de ce, nu stiu ce vad la el dar il place mult. Nu suntem nici macar prieteni buni, dar el cateodata se uita insistent la mine pe ascuns, iar cand e cu prietenii nu se uita.E posibil el sa fie ursitul meu? Stiu ca suna prostesc dar ma simt foarte ciudat in aceasta situatie de cand il plac si vorbesc tot timpul numai de el. Nu stiu de ce si ce s-a intamplat deodata cu mine

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ce varsta ai?

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Nu ai nimic.Sunt doar emotiile tale. Bucura-te, ca ai ocazia sa simti asta fata de cineva, si posibil cu cine sa le impartasesti. Ai grija, insa sa nu fi complesita de sentimentul geloziei, prin simplu fapt ca nu te baga in seama! big grin