| Ciobotaru_Lucian_1990 a întrebat:

Povestea mea este una clasica : imi place de o fata dar nu stiu cum sa o abordez si sa ii spun ce simt. Imi puteti spune ce sa ii spun sau ce sa fac? Mai ales ca vine si ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Daca esti timid acum poti sa profiti de ocazia zilei de sf valentin si sa ii faci un cadou si in cadou ii lasi un bilet in care sa ii zici ca ar fi foarte frumos din partea ei daca ai accepta sa va intalniti la o cafea suc mai stiu eu. daca accepta ar fi frumos sa incepi cu ceva complimente despre par cum arata ca e frumoasa sau ca parfumul ei te innebuneste si usor usor se naste conversatia si poti sa ii spui ca iti place de ea dar inainte poti sa faci sa va cunoasteti mai bine ar fi ok sa ii pui intrebari banale cf cum esti ce iti place sa faci daca e la scoala ce materii ii plac care nu si uite asa se naste conversatie si mai si, apoi poti sa ii zici si ca o placi si o intrebi daca ii place si ei de tine si gata bafta daca ai intrebari sunt aici sau lasi mesaj privat

| Ciobotaru_Lucian_1990 explică (pentru powergirl):

Multumesc chiar m-ati ajutat
happy

4 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

E simplu, invit-o in oras si vezi ce iese

| neutrino a răspuns:

Spune-i realitate si poate ca ai noroc. Dar ea stie cel putin de existenta ta?

| ღperfectlyimperfectღ a răspuns:

Surprinde-o cu un gest dragut ...invit-o la o cafea sa stati de vorba; cel mai simplu si usor :3.