| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata dar eu nu cred ca ei ii place asa mult de mine si sunt sigur ca si altora le place de ea si as vrea macar sa stie ca o plac, da nu stiu cum sa-i spun

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Incearca sa o faci sa rada (fetelor le place la un baiat simtul umorului), sa se simte bine in prezenta ta, sa stie ca poate avea incredere in tine. Daca esti mai timid nu-i spune deodata, incearca indirect adica prin intermediul prietenilor sau scrie-i un biletel cu "admirator secret". Incearca sa stai cat mai mult prin preajma ei si in final s-ar putea ca ea sa faca pasul cel mare. Succes. happy