| Geo353 a întrebat:

De curand m-am certat cu prietena mea cea mai buna! din ce cauza? din lucruri foarte marunte! trebuie sa spun ca acum o luna am facut-o fitoasa,la nervi si mi-a spus ca nu se astepta niciodata sa spun asta,si imi pare foarte rau! de atunci nu prea mai avem incredere una in cealalta si conversatiile pe mes nu mai sunt ca alta data,sunt mai plictisitoare si mai:scurt si la obiect!
eu mai am o prietena foarte buna si ea la fel,si eu o cam urasc pe prietena ei si ea o uraste pe prietena mea si a fost si asta un motiv de cearta! ea mi-a spus, la nevi probabil:sa stai cu tampita aia! iar eu m-am enervat si i-am spus :cine zice ala e!
si s-a supart pe mine si a spus:pentru asta n-o sa te mai iert never! si suntem certate de o saptamana, credeti ca o sa ne mai impacam? cine ar trebui sa-si ceara scuze eu sau ea? orice sfat e bine venit sad!

2 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Pai...du-te tu si cereti scuze.o sa pari mai cu capul p[e umeri si o sa aprecieze ca ai venit tu in locul ei! Ele nu ti-au cerut scuze dn cauza orgolului!

| GeorgiaaRose a răspuns:

Lucrurile spuse la nervi sunt adevărate, oricât ţi-ai cere scuze după.
Din cât am citit aici nu prea pari să ai mai mult de 12 ani, sicer.
Dacă vrei să vă împăcaţi cere-i tu scuze.