| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

De la un timp m-am invatat sa dorm ziua gen de la 8 dimineata pana pe la 19:30-20:00 seara..Tot incerc sa stau treaza o zi si-o noaptea ca sa mi pot regla somnul.Dar nu reusesc, si nu stiu daca e bine..De la un timp am slabit rau,foarte rau,si nu prea mai mananc.Ce sa fac? S-ar putea intampla ceva cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, orice invat are si dezvat. Indicat este sa stai treaza o zi si o noapte ( probabil ai sa te simti ca un rahat plimbator), incearca sa bei multa, multa apa, cafea orice te poate tine treaza. Planifica ceva in ziua aceea, iesi, ai activitate, fa orice, numai nu te pune sa dormi pana seara. Poti sa te imbolnavesti.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. o să mori, dar nu acum, ceva mai târziu. Peste vreo 50 de ani, sau mai mult. Asta, dacă îți bagi mințile în cap. Dacă nu, nu.

| mudokins78 a răspuns:

"gen" daca mai continui "gen"asa, o sa iti dereglezi organismul "gen"!
si"gen" te imbolnavesti!,."gen"