| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.De o luna,cred, vorbesc cu un tip.Ne-am intalnit la cateva zile dupa ce am vorbit prima data,la un concert. Ne-am tinut de mana si in brate.
Ei bine,de atunci vorbim, dar problema e ca nu ne mai intalnim.Au fost cateva incercari, dar de fiecare data cand trebuia sa iesim intervenea ceva.El iese pe afara si chiar imi si zice.Acum cateva seri i-am zis sa iasa afara sa stea cu mine si a zis ca nu iese acum pentru ca eprea tarziu.(chiar era).Iar eu i-am zis ca "ziua nu,noaptea nu,cand vrea sa ne vedem?". Raspunsul lui a fost"Nu o mai da asa nasol." Ma cauta,pe fb,mesaje. Nu pot sa zic ca il plac, poate doar fizic.
De ce credeti ca ar evita o posibila iesire?

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Poate ca are o prietena si nu poate iesi cu tine. Dar daca nu il placi (decat fizic) de ce te mai agiti atata? tongue

| bbu2eugen a răspuns:

Poate e prea timid si cu ajutorul calculatorului te poate aborda?