| Extraterestru2 a întrebat:

Deci vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi. Am 14 ani si ma inteleg foarte bine cu un baiat.Pentru mine este de departe cel mai bun prieten al meu si parca si eu sunt pentru el, dar nu stiu nimic sigur pentru ca imi este frica sa il intreb.Imi e frica deoarece as fi distrus sa nu gandeasca la fel ca mine.Il iubesc ca pe un frate.Dar azi de exemplu a fost ziua de nume a unui coleg si i-a scris pe facebook "bro", pe cand mie de ziua mea de nastere mi-a scris numele. Stiu ca o sa vi se para ciudat, dar ce credeti? Adica credeti ca sunt o persoana geloasa de fel nu? Cum as putea sa imi fac curaj sa il intreb daca sunt pentru el un prieten bun? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| Surugiu_Denis_1998 a răspuns:

Pai i-a zis bro acelui coleg asa din gluma.tie ti-a spus pe nume ca te respecta, pai intr-o zi, iesiti la un suc sau biliard.ce va place voua si intreaba-l atunci cat de mult insemni pentru el!