| Cristynaa a întrebat:

Hei TPU din greseala am sters toate pozele de pe aparatul foto...nu stiti daca pot cumva sa le recuperez.
funda +vot

Răspuns Câştigător
| Julieღ a răspuns:

Buna, asa am patit si eu. Poti sa duci cardul de memorie la cei care se ocupa cu pozele si sa le spui ce s-a intamplat. Cred ca mai poti recupera ceva dar nu stiu daca pe toate. Succes!

3 răspunsuri:
| SugaaarFree a răspuns:

Da, masina timpului iti spune ceva?

| chEEEmicaL a răspuns:

Chiar nu cred ca ai cum se le recuperezi, am patit si eu odata asa, dar nu le-am mai putut recupera...in cazul tau nu stiu, depinde de ce aparat foto ai.

| Stefffanutzzzz a răspuns:

Nu mai ai cum odata sterse poti sa.ti iei la revederelaughing