| Mihaelaa98 a întrebat:

Doresc sa stiu si eu, pentru cei care detin iphone cum s-a descurcat acest tip de telefon. Vreau sa mi cumpar un 6s si nu stiu daca este o alegere tocmai buna. Desi stiu ca Samsung s6/s7 sunt mult mai bune, sper totusi ca si iphonul sa se descurce bine in urmatorii 2-3 ani.Voi ce parere aveti? Samsung sau iphone?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Merge super bine si este fluid, doar daca il lasi cu iOS-ul cu care este lansat. Adica iPhone 6S a venit iOS 9. Daca ii faci update la iOS, va merge mai greut, dar nu cu mare diferenta / fara observatii. Doar daca esti atenta. La Android, orice Android cand umbli in el, la un moment dat vezi sacadari sau nu receptioneaza imediat touch-ul la comenzi. La iPhone nu vei vedea asta, chiar daca este mai slabut la componente decat alte device-uri pe Android. iOS-ul este facut in asa fel incat sa fie placut la atingere. Eu la inceput am avut Android (de cand a aparut). Dupa doi ani am trecut pe iOS si m-am obisnuit si imi place. Nu cred ca m-as mai muta pe Android deoarece mie imi place mai mult. Acum fiecare cu preferintele lui. Fiecare utilizeaza ce sistem de operare vrea.

1 răspuns:
| Biu009 a răspuns:

Clar Samsung. Singurul motiv pentru care mi-as lua iPhone ar fi pentru aspect si pentru ca e de fite laughing