| TheCrab a întrebat:

Hei TPU, duminica asta merg la ziua unui coleg si implineste 14 ani.
insa nu stiu ce cadou sa ii facsad. nu as stii ce si-ar dorii un baiat de 14 >ani.:"
stiu doar ca ii place ff. mult sa citeasca, ma gandeam la carti dar nu stiu genuri de carti. ce parere aveti? sau altceva? ceva ma adecvat?batting eyelashes
fiecare idee e bine venita! >:d

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Iti recomand cartile legate de psihic, misterioase, care iti starnesc interesul.

Spre exemplu mie imi plac cartile care au subiectul pshihologie, dar care au si un subiect concret.

Iti recomand sa intrebi la librarie pentru ca si ei te pot sfatui foarte bine in legatura cu asta.