| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa fac ceva sa ma dezvolt mai repede? Toate fetele din clasa mea sunt mai dezvoltate ca mine si ma simt prost. Eu sunt cam slaba, ar fi mai bine daca m-as ingrasa?

3 răspunsuri:
| AnarchyUK a răspuns:

Atâta timp cât greutatea ta e normală în funcție de vârsta și înălțimea ta, nu, nu trebuie să te îngrași.
Unele fete se dezvoltă mai târziu decât altele, în regulă, mai poți aștepta.
Fă mult sport și mănâncă sănătos. Fundul mare și sânii imenși nu te face neapărat frumoasă.
O seară plăcută în continuare.

| Standalonecomplex a răspuns:

Nu te ingrasa, dupa cand slabesti faci vergeturi, inclusiv pe sani si baietilor nu le place asta.

| lazarc a răspuns:

Draga asa e corpul tau tot la timpul lui va fi pur si simplu corpul tau inca e la inceput de dezvoltare totul va fi ok nu este jenant deloc lucrul asta.