| Mariaღ a întrebat:

Era mai demult un joc cu Asterix si Obelix si faceau diferite misiuni... era una in care obelix il tinea in carca pe asterix si se bateau intre ei... sau o misiune in care trebuia sa sapi pana gaseai o cheie. Stiti cumva cum se numeste? Nu Asterix si Obelix XXL crying Fundita

Răspuns Câştigător
| Emy8969 a răspuns:

Jocul pe care-l cauti este ASTERIX MEGA MADNESS. Si eu l-am cautat mult timp, dar abia ieri l-am gasit. Nu stiu daca mai ai nevoie de el avand in vedere ca ai pus intrebarea acum mai bine de un an, dar sper ca te-am ajutat.

| Mariaღ explică (pentru Emy8969):

Vaiiii multumesc! kiss*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat