| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt destul de slabuta pentru varsta mea. nu conteaza greutatea laughing Ma gandeam sa ma apuc de alergat impreuna cu o prietena dar nu pentru a slabi. ci a ma dezvolta. Credeti ca daca ma apuc de alergat o sa slabesc in loc sa ma dezvolt? Voi ce ati face in locul meu? Pentru ca eu mananc mult dar nu ma ingras sad si nu gasesc nicio solutie pentru a castiga cateva kg. in plus sad

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Nu asculta de userul Halalala, e cea mai mare prostie sa iei pastile pentru slabit/ingrasat, vezi tu la unii oameni nu e ca ar avea o problema dar asa e organismul unii sunt slabi alti grasi, daca vrei sa te ingrasi putin e foarte buna alergarea si eu alerg saptamanal dar pentru tine ar fi mai bun inotul te dezvlota mult mai repede acolo folosesti toti muschii cand inoti dar nu te astepta la rezultate intr-o luna, dureaza cateva luni dar corpul se dezvlota frumos, si eu as mergesa fac inot imi pare asa de rau ca nu imi permite timpul.

2 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Asta e foarte nasol. Eu zic sa iei niste pastile, vitamine pentru a te dezvolta, alergatul s-ar putea sa te slabeasca mai mult laughing. Bafta!

| foto4all a răspuns:

Genoflexiuni