| Jokerul12 a întrebat:

eu sunt mai greu de cap si as vrea sa invat de permis. si nu stiu cum sa incep. uni imi spun sa fac multe chestionare, tin sa precizez ca mai am 9 luni pana dau sala. va rog. sunt greu de cap... tin foarte greu minte

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

La examen o sa vezi ca onsa ai exact aceleași întrebări ca pe site-ul drpciv. Bine, acolo sunt câteva mii dar din alea sigur o sa-ți pice la examen. Dar e foarte important sa ai o baza, sa Cunoști și sa înțelegi toate regulile așa ca mai întâi citestevo data cartea cu atenție. Apoi intra pe site-ul ăla, parcurge mediul ăla de învățare cu întrebări de 2 ori, mai fa câteva chestionare și o sa fii pregătit de examen.