| Adyy5 a întrebat:

Fratele meu mai mic a dat EN si azi s-au afisat rezultatele repartizarilor. Dar la rubrica "Liceul la care a fost repartizat" scrie "X" pe rosu in loc de numele liceului. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Caa mai incearca a doua tura.

| Adyy5 explică (pentru Catrice):

Ma gandeam ca e posibil sa fie o eroare. Cica mai multor elevi din clasa lui cu note mari le apare astfel, dar e posibil ca ei sa nu fi pus destule optiuni. Ori asta ori nu a intrat

| Catrice a răspuns (pentru Adyy5):

Numai el știe cate opțiuni a pus.
Dacă e pe site, poate fi eroare. Dacă nu, nu.

| AlexandraER a răspuns:

Inseamna ca nu a fost repartizat la niciun liceu și ca intra in a 2-a etapă, dar din pacate nu au rămas locuri libere