| jellyg a întrebat:

Hi, TPU! De la o vreme ma simt ingrozitor de singura.Nu am mai avut prieten de luni bune si am doar ghinion cand vine vorba de altul nou.Am un sentiment ciudat si nu stiu ce sa mai fac.Toate prietenele mele au prieteni si ies cu ei in oras, diferinte chestii pe care pe mine ma fac sa stau acasa si sa plang toata ziua.Stiu ca pare o prostie, dar m-am saturat sa fiu respinsa... Poate aveti un sfat sau ceva de genulsad. Multumesc.

6 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu sunt la fel, stai chill.Eu acum sunt solo.si cand ma gandesc la alt baiat...nu vreau.defapt.nu pot.dar stiu de ce nu pot. nu cumva la tine in gand e vreun` alt baiat? eu cred ca asta e. daca nu.e teama de a nu te dezamagi cineva.si asta nu se stie niciodata. poate o sa gasesti unu` care o sa te iubeasca mult si nu o sa poata sa se desparta de tine deloc si nu o sa te mai respinga.si tine minte.nu sta cu baiatu` ala care iti place tie si care te tii tu dupa el.stai cu baiatu` ala care te roaga si care tine la tine cu adevarat

| Atzumy98 a răspuns:

Eu zic sa iti faci un prieten ca sa iti ocupi timpul etc. iesi in oras cu prietenele tale sau altceva decat sa stai in casa. daca poti iti mai faci prietene noi iesi cu ele pe colo pe colo. orce altceva decat sa stai inchisa in casa.sau iti ocupi timpul cu aranjatul iti faci unghiile bla bla bla si iesi la plimbare.o idee buna ar fi sa iesi la plimbare cu catelu, daca nai eu zic sa iti iei ca iti tine companie happy sper ca te-am ajutat :*

| EuAlaStrain a răspuns:

Matterwhat... dupa raspunsul tau imi dau seama ca esti o fata superficiala laughing si imi pare rau pentru tine.cat despre tine jellyg. si eu sunt cam in acceasi situatie doar ca eu is baiat... ideea e sa iesi mai des cu fetele prin oras sa iti faci prieteni noi si poate o sa ai noroc si o sa-ti gasesti unul calumea si care sa-ti placa mult.

| SweetAndCandy a răspuns:

Off, nu te siti asa, te descurajezi singura :* cunoaste mai multi baieti dar nu pune ochii pe nici unul si fii tu insati, imbarcate atragator dar nu exagerat, si fii tu insati :*:*:*:* eu asta fac si imi merge destul de bine...

| dmnmrn a răspuns:

1.cati ani ai.
2. posteaza si o poza si apoi putem sa iti dam mai multe sfaturi

| matterwhat a răspuns:

Buna! Nu te speria oricum eu nu am avut prieten niciodata, si simt si eu lucrul acesta pe care il simti si tu! Si stiu ca prietenele mele, au toate iubiti. Eu nici nu am pe cine sa-mi gasesc deocamdaca ca toti baietii din orasul meu sunt urati! Dar nu te speria ca o sa-ti gasesti pana la urma! Toate la timpul lor.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!