| R0011 a întrebat:

Hei TPU.puppy dog eyes Nu prea stiu ce sa fac in legatura cu un baiat. Am fost cu el in urma cu mai mult timp, dar de atunci am ramas prieteni foarte buni. Nu e cel mai frumos baiat, dar tot timpul mi.a fost alaturi, ma face sa rad si sa ma simt bine, iar in ultima vreme ne.am apropiat mai mult. Voua fetelor, va pasa ce zice lumea, sau faceti doar ce simtiti?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Fa ce simti.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

F a ce simti, asta este important nu te lua dupa lume, ca lumea este invidioasa, pe accest baiat ar trebui sal tii mereu aproape, deoarece este sinbolul prieteniei devarate.succes

| AnneMarieR a răspuns:

Eu una fac doar ce simt. Oameni mereu vor avea ceva de comentat chiar daca partenerul este frumos/urat, destept/prost. Din partea mea fa ce simti...

| AlexSmile a răspuns:

Nu te mai lua dupa lume! Tu fa ce simti.Si daca te-ai combina cu JB lumea tot va comenta, de ciuda nu de altceva.