| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU ieri m-a durut ff tare stomacu am mancat de dimineata si am fost ametita si a inceput sa ma doara stomacu aseara iar dupa ce am mancat m-a durut si azdimineata la fel nu asa tare dar m-a durut straight face si am avut stare de ameteala credeti ca e ceva grav? maicamia a vrut sa mergem la doctor dar eu nu am vrut am zis ca-mi trece si cateodata cand stau in pat si dupa aia ma ridic ametesc voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Eu zic să mergi la doctor, deoarece cu durerea de burtă și cu amețelile nu este de joacă.
Este foarte posibil, să fi mâncat ceva, ce stomacului nu i-o convenit.
Mergi la doctor! Este cel mai ușor așa + că doar el poate să-ți dea un tratament exact pentru ceea ce ai. happy