| iloveseeingyou a întrebat:

imi plac mult filmele cu adolescenti! aveti idei la ce filme m-as putea uita? si comedie, si drama, orice in afara horror sau thriller happyFunda
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme/gen-adolescenti cauti aici ce ti se pare mai interesant:*

2 răspunsuri:
| neolin a răspuns:

Sex drive 100 girls, friday.

| boghzidan a răspuns:

Footloose 2011, prom 2011, she s the man 2006, john tucker must die 2007, the girl next door 2004, superbad 2007, sex drive 2008, college 2008, love don t cost a thing 2003, accepted 2006, 10 things i hate about you 1999, easy a 2010, seria american pie, seria porky mult mai misto ca american pie dar e mai veche din anii 80, 17 again, serialul Greek e foarte dragut ai putea sa l urmaresti sau The O.C., 90210 etc