| Tebeicat a întrebat:

Hei, TPU! Imi place de o fata (presupun ca aceasta problema este prea cunoscuta happy ) si pe aceea fata o plac multi alti baieti, tocmai a fost ziua ei, i-am facut un cadou (a zis ca e cel mai frumos cadou care l-a primit vreodata, probabil mintea),oricum vorbim pe mess, vorbeam si face-to-face in timpul scolii, dar niciodata nu i-am spus ce simt pentru ea (probabil ca stie), dar, nu stiu... am nevoie de cateva sfaturi, cum sa o fac sa ma placa?(am aflat ce ii place sa faca in timpul liber, ce melodii asculta, ce filme ii plac)...

1 răspuns:
| Din_Ana_1993 a răspuns:

Incearca sa o faci pe ea sa te placa! Daca stii ce ii place, poti sa minti si sa spui ca si tie
Adica s-ar bucura sa vada ca ai aceleasi gusturi ca si eu!
Bafta multa cu ea