| MeridaOcean a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou primit vreodata de ziua ta? funda!

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Am primit foarte multe cadouri frumose, dar cel mai frumos cadou pentru mine este sa fiu inconjurata de persoanele dragi mie care ma fac sa zambesc mereu!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bani pentru subcategoriile C - CE - D + 2 atestate profesionale.

| positivity a răspuns:

Un câine. Primul meu câine, dar a murit otrăvit.

| AnabelleKr a răspuns:

Am primit un Beagle pe care mi-l doream de mult timp.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dragostea si chipul mamei. Atunci simteam ca era ziua mea, in fiecare zi. Eraa de ajuns prezenta ei ca totul era vis.

| Musique a răspuns:

Un papagal, acum 5 ani.

| Azµre a răspuns:

Un Hamster! De la prietena mea...

| antigoni a răspuns:

Un site de socializare happy