| Teddy1love a întrebat:

imi place de un baiat pe care il stiu din clasa a 2a (chiar daca nu am vorbit niciodata) si ne-am tot vazut la concursuri.De la un timp se uita intr-un fel la mine...cumva diferit... Ce sa fac avand in vedere ca abia azi mi-a dat accept pe facebook (cerere trimisa in mai) si am mai multi prieteni care il cunosc mai bine? fundita!

1 răspuns:
| deeapitik1 a răspuns:

Pai va imprieteniti...si dupa aia daca lui o sa-i placa d tine o sa vina totul de la sine...happy