| Georgi1599 a întrebat:

Imi puteti da niste idei dragute pentru a-mi face iubitul sa se lase de fumat( sa fie cat mai artistice daca stiti). Ceva gen: sa ii scriu pe pachetul de tigari sa nu mai fumeze ca eu am nevoie de el si ca il iubesc. Dau fundita

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Goleste-i pachetu de tigari, fa ce te indeamna "Lovehandbal" si s-ar putea sa te certi cu el la cutite. Poate sa te si loveasca in un acces de furie.Costa cam mult un pachet de tigari.Depinde si de varsta care o ai. Daca ai peste 18 ani deja exista unele joculete pe care le poti face cu el. Daca aveti sub 16 ani, nu ai ce sa ii faci.Dar sa ii golesti pachetu nu te sfatuiesc.Eu daca mas pune in locu lui, as actiona cam urat.Pentru ca mai costa si mult, si mna happy Oricum trebuie sa vrea.Eu mam cam lasat, mai pufai si eu din joi in pasti cate una la misto.Dar numai sunt fumator inrait.Doar ocazional.

| Georgi1599 explică (pentru Liviu):

Nu e acel gen de baiat

| Liviu a răspuns (pentru Georgi1599):

Nici eu nu paream genu, tu doar fai asta vei vedeahappy

| Λndrei a răspuns:

Smoke=no fun.
Go it? happy

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Da,este naspa sa fumezi.
Acum fiecare decide ce face cu viata lui.
Spune-i ca nu are rost sa fumeze, nu aduc nimic, fumatul formeaza mai mult o dependenta psihica decat fizica.
Ideea ta este foarte buna, incearca sa fii foarte insistenta si sa-i demonstrezi cat de mult il iubesti, si pana la urma va inceta.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Georgi1599 explică (pentru SimpleIsCool):

Si tu sa ai o viata frumoasa

| Martina5 a răspuns:

Spune-i ca daca chiar te-ar iubii s- ar lasa de fumat si daca te iubeste se lasa de fumat.

| ILoveHandball a răspuns:

Ii poti goli pachetul de tigari si sa-i pui o ciocolata cu un biletel pe care sa scrie PENTRU CA TE IUBESC, SI PENTRU CA ITI VREAU BINELE