| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua celei mai bune prietene ale mele? Nu vreau sa fie ceva oarecare. Vreau sa fie ceva special. Ea e rockeritza si are 13 ani cam asa...

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cred ca poti sa te inspiri de aici http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

| bcretu64 a răspuns:

Un buchet cu flori si ciocolatawinking funda daca te-a ajutatwinking

| RockForever99 a răspuns:

Pai iti spun ce mi-ar placea si mie(pt.ca sunt tot rockeritza):de ex...un tricou cu o trupa preferata.
sau niste accesorii rock(lanticuri, cercei cu cap de mort, ai avea din ce sa alegi)
sau...un telefon(daca iti permiti)