| Unicorn1234 a întrebat:

Hei,TPU! In curand fac 6 luni de cand sunt impreuna cu iubitul meu. Credeti ca ar trebui sa i fac cadou? Daca da, ce as putea sa i fac?

1 răspuns:
| Maria2901 a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou, acum e la alegerea ta, el sigur nu se va supara laughing ai putea sa faci doua lantisoare, unul cu numele tau si altul cu numele lui. Pe cel cu numele tau sa i-l daruiesti lui si pe cel cu numele lui sa il pastrezi tu. Oh si ai mai putea sa ii iei un parfum sau un ceas, adica ceva folositor care sa il bucure intr-un fel.